Zákaznický servis

Doprava a platba

Po Čechách ti zboží pošleme, kam si zamaneš, jen nám dej při objednávce vědět přesnou adresu. Navíc si můžeš vybrat dopravu, jaká se ti hodí - kurýrem PPL nebo Českou poštou. Pošleme ti mailem echo hned, jak balíček vyrazí na cestu za tebou, čekat ho můžeš většinou už druhý den. Nemůžeš se dočkat? Stavit se pro něj můžeš i osobně u nás v Pelhřimově!

PPL
Doprava kurýrem je pro tebe super, když:

  • se nechceš nechat rušit při tréninku a chceš mít možnost domluvit si čas doručení,
  • chceš platit při převzetí balíčku kartou.

 
Cena dopravy kurýrem PPL:                                 

 

   Do 2.000 Kč (včetně)  

    Nad 2.000 Kč  

 Platba předem❋

80,- Kč

0,- Kč

 Platba na dobírku   

120,- Kč

0,- Kč


ČESKÁ POŠTA
Pošta je fajn, když:

  • jsi v jednom kole a nevíš, kdy si budeš moct balíček převzít - když tě pošťák nezastihne, uloží ti balíček na poště.


Cena dopravy Českou poštou (služba Balík do ruky):      

 

    Do 2.000 Kč (včetně)  

   Nad 2.000 Kč   

 Platba předem❋     

130,- Kč

0,- Kč

 Platba na dobírku

170,- Kč

0,- Kč


❋ Podklady pro platbu předem:

Číslo účtu:                270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN:                        CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT):           CEKOCZPP
Variabilní symbol: číslo tvojí objednávky.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz. výše).

OSOBNÍ ODBĚR:
Nemůžeš se dočkat nového sportovního ohozu nebo prostě nutně potřebuješ výbavu už na dnešní trénink? Stačí když nám dáš při objednávání vědět volbou možnosti Osobní odběr, že se chceš stavit pro balíček přímo u nás v Pelhřimově. Hned jak budeme mít objednávku na stole, spojíme se s tebou a doladíme čas odběru. 


Výměna a vrácení zboží

Objednávka dorazila, ale něco není úplně podle tvého gusta? Žádný problém! Když nám do 14 dnů zboží vrátíš tak, jak jsme ti ho poslali (takže s visačkami, nepoužité, nepoškozené a ideálně v původním obalu), bez otázek ti ho vyměníme za jiné nebo vrátíme peníze. 

Vrácení zboží
Potřebuješ vrátit zboží a jiné nechceš? Pošli nám ho dobře zabalené zpátky, do balíčku přihoď kopii kupního dokladu a připiš na něj číslo účtu, kam ti máme poslat kačky zpátky. Uděláme to co nejdřív, maximálně do 14 dnů.

Původní balení zboží
Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít STORE Plus s.r.o. s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. Tyto náklady jsou řešeny individuálně a mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.

Formulář odstoupení od kupní smlouvy (PDF)

Výměna zboží
Postava se ti poctivým tréninkem mění rychlostí blesku, takže ti ohoz úplně nesedí? Nebo potřebuješ nutně jinou barvu činek? Výměna je pro nás samozřejmost! Protože nám ale zboží ze skladu mizí rychlostí blesku, z technických důvodů ho nezvládneme blokovat, než spolu vyřídíme co je potřeba. Radši hned udělej novou objednávku a zboží nám s dokladem o koupi a číslem účtu pošli zpátky. Objednávku i vrácení zpracujeme co nejdřív, ať můžeš dál naplno trénovat. 

Adresa pro vrácení a výměnu zboží:
STORE Plus
Křemešnická 650
393 01 Pelhřimov

Neposílej balíček na dobírku! Takové zásilky nemůžeme přijímat a vracíme je zpět. 
    Náklady spojené s vrácením zboží viz Obchodní podmínky.

Formulář pro výměnu zboží (PDF)

Reklamace

Tvoje spokojenost je pro nás na prvním místě, tak když náhodou najdeš vadu na kráse nebo na funkci zboží od nás, dej nám o tom určitě hned vědět. Reklamaci nám můžeš poslat e-mailem i poštou, nebo nám to jednoduše zavolej. Prověříme, vyřešíme a dáme ti vědět jak nejdřív to půjde, maximálně do 30ti dnů.

Reklamační formulář (PDF)

Ochrana osobních údajů

Chceme tě ujistit, že nesbíráme žádná data, která nám dobrovolně neposkytneš. A ty, která nám dáš třeba při registraci v našem obchodě, hlídáme jako oko v hlavě. Ceníme si tvojí důvěry a všechny informace, které od tebe máme, nepoužijeme jinak, než k vlastním účelům, např. statistickým. Nikomu dalšímu je nedáme, ani kdyby nás mučili.