Novinka
-25%

ViPR – 16 kg

Jedním dechem „ zcela nezničitelné“ a druhým dechem „ extrémně funkční“ nářadí. ViPR byl vytvořen za účelem propojení silového a funkčního tréninku. Je navržen tak, aby efektivně a kompletně spaloval kalorie a budoval svalovou hmotu pomocí síly.

vip-vipr0016
ViPR
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
7 493 Kč Doporučená cena: 9 990 Kč ušetříš 2 498 Kč -25%
Nejprve vyberte variantu
Skladem
23.4.2019

Objednej do 11.00 dopoledne a zásilku posíláme ihned!

ViPR

ViPR - fakt nezničitelné a extrémně funkční nářadí pro pořádně ostrý trénink. Nejdříve tahle vychytávka sloužila hlavně k tréninku ozbrojených složek, ale rychle si našla místo v každém pořádném fitku a sportovním klubu v západní Evropě a v USA. ViPR ti pomůže efektivně budovat svaly a zároveň pálit mraky energie, a to díky specifickým pohybům složeným se zdvihu, rotace a přesunu těžiště těla. S ViPRem můžeš nejen rotovat, ale i tlouct o zem a využívat jeho setrvačnost, prostě se při tréninku s ním pořádně vyřádíš.

  • Popis
  • Doprava
  • Dotaz

Pohyb a jeho rozsah je základ, a proto je nutné v pohybu zahrnout zdvih, rotaci a přesun těžiště těla. S cvičební pomůckou ViPR je možné rotovat, tlouci o zem, využívat mechanickou setrvačnost, dynamicky se přemisťovat, atd. ViPR pochází z tréninku ozbrojených složek. Dnes si našel nezaměnitelnou pozici ve většině klubů západní Evropy či USA. Vznikl z potřeby vyvinout vzdělávací nástroje a podporovat smysluplný pohyb.

ViPR je kombinace silového a funkčním tréninku a pohybu!

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 70,- Kč
Dobírka: 40,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 130,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Křemešnická 650, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).