Výprodej

MyProtein Recovery Plus Elite™ 70 ml

Regenerační gel Recovery Plus Elite™ obsahuje 15g proteinu, 20g sacharidů a 0,1g tuku. Navíc je obohacen o BCAA, glutamin a elektrolyty.
11214831
MyProtein
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
0 Kč
Nejprve vyberte variantu

Objednej do 11.00 dopoledne a zásilku posíláme ihned!

MyProtein

Značka MyProtein je sparing partner každého, kdo to se zdravím a kondicí myslí vážně. Pokrývá všechny tvé výživové potřeby od proteinů, vitamínů a omega kyselin po brownies, které můžeš slupnout naprosto bez výčitek. Kdo jiný by se ti taky měl starat o dopink živin, než evropská jednička přes fitness výživu?

  • Popis
  • Dávkování
  • Složení
  • Doprava
  • Dotaz

Navíc gel obsahuje směs vitamínů skupiny B, což přispívá ke snížení únavy a vyčerpání (?), a pomáhá při běžném metabolismu bílkovin a sacharidů Y. Třešňový koncentrát, novinka na trhu sportovní výživy, je další složkou zařazenou do této komplexní směsi.

Kromě této impozantní řady účinných látek, každá porce Recovery Plus Elite™ poskytuje pouze 0,1 g tuku, aby bylo zajištěno, že je produkt zaměřen na přestavbu svalové tkáně a doplnění svalového glykogenu (†). Recovery Plus Elite™ je k dispozici ve dvou lahodných příchutích. Chutná tak skvěle, že neuvěříte, že tento produkt byl primárně navržen na podporu a udržení výkonu, nejen pro lahodnou chuť.

Recovery Plus Elite™ představuje novou generaci suplementace pro regeneraci. All-in-one řešení jak pro regeneraci tak rehydrataci, Recovery Plus Elite™ je měřítkem pro podporu trvalého výkonu a je formulován tak, aby pracoval stejně tvrdě jako Vy. Recovery Plus Elite ™ je produkt, který potřebujete při náročném tréninku.

† - Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty. Sacharidy přispívají k obnově normální funkci svalů (kontrakce) po velmi intenzivní a/nebo dlouhodobé fyzické aktivity vedoucí ke svalové únavě a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalu.
? - Niacin / Riboflavin / Vitamin B6 / Vitamin B12 vše přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
Y - Biotin přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.

Klíčové výhody

  • 15g proteinu, 20g sacharidů, 0.1g tuku
  • Přidané BCAA & glutamin
  • Přidané elektrolyty a třešňová šťáva

Nutriční informace na 70g
Energie: 598 kJ/143 kcal
Tuky: 0.1 g
  z toho nasycených: 0.1 g
Sacharidy: 20 g
  z toho cukry: 3.4 g
Bílkoviny: 20 g
Sůl: 0.13 g
Thiamin: 0.3
Riboflavin: 0.4 mg
Niacin: 4.8 mg
Vitamin B6: 0.4 mg
Vitamin B12: 0.8 µg
Sodík: 54 mg
Kalcium: 86 mg
Magnesium: 86 mg
Leucin: 140 mg
Isoleucin: 70 mg
Valin: 70 mg

Doporučujeme konzumovat Recovery Plus Elite TM ihned po tréninku pro maximální účinek, maximálně 3krát denně.

Konzumujte jako součást vyvážené a pestré stravy. Není vhodné pro vegetariány a vegany. Udržujte mimo dosah dětí.

Alergeny viz ingredience uvedené tučně.

Třešeň: řecký jogurt (mléko) (26%), maltodextrin, voda, hydrolyzovaný kolagen, třešňový džus koncentrát (4%), regulátor kyselosti (Glucon delta lakton), stabilizátor (Pektin), kyselého s rozvětveným řetězcem aminokyselinová směs (0,4%) (leucin, isoleucin, valin, emulgátor (slunečnicový lecitin)), elektrolytu Blend (0,3%) (chlorid draselný, vápenatý laktát, uhličitan hořečnatý), glutamin, přírodní aroma, konzervační činidla (sorbát draselný, benzoát sodný), B-vitamin směs (0,01%) (niacin, riboflavin, vitamin B6, thiamin, vitamín B12), sladidlo (sukralóza).

Jahoda: řecký jogurt (mléko) (26%), maltodextrin, voda, hydrolyzovaný kolagen, třešňový džus koncentrát (2%), regulátor kyselosti (Glucon delta lakton), stabilizátor (Pektin), kyselého s rozvětveným řetězcem aminokyselinová směs (0,4%) (leucin, isoleucin, valin, emulgátor (slunečnicový lecitin)), elektrolytu Blend (0,3%) (chlorid draselný, vápenatý laktát, uhličitan hořečnatý), glutamin, přírodní aroma, konzervační činidla (sorbát draselný, benzoát sodný), B-vitamin směs (0,01%) (niacin, riboflavin, vitamin B6, thiamin, vitamín B12), sladidlo (sukralóza).

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 70,- Kč
Dobírka: 40,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 130,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Křemešnická 650, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).