-26%

MyProtein Magnesium Citrate

Magnesium Citrate je forma hořčíku mající pro lidský organismus nezanedbatelné účinky. Zmírňuje únavu a zajišťuje správné fungování nervového systému, svalů a proteosyntézy.
10530171
MyProtein
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
589 Kč Doporučená cena: 799 Kč ušetříš 210 Kč -26%
Nejprve vyberte variantu
zítra

Objednej do 11.00 dopoledne a zásilku posíláme ihned!

MyProtein

Značka MyProtein je sparing partner každého, kdo to se zdravím a kondicí myslí vážně. Pokrývá všechny tvé výživové potřeby od proteinů, vitamínů a omega kyselin po brownies, které můžeš slupnout naprosto bez výčitek. Kdo jiný by se ti taky měl starat o dopink živin, než evropská jednička přes fitness výživu?

  • Popis
  • Dávkování
  • Složení
  • Doprava
  • Dotaz

Hořčík je minerál, který se nachází v několika jídlech a je nejběžnější v zelené listové zelenině, jako je špenát, ořechy a zrní.

Výhody Magnesium Citrátu
Hořčík přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání a k rovnováze elektrolytů. Horčík přispívá ke správnému metabolismu, správné funkci nervového systému a proteosyntéze. Hořčík prospívá normálnímu psychickému stavu. Také napomáhá údržbě kostí a zubů a také zastává roli v procesu buněčného dělení.

Pro koho je Magnesium Citrát vhodný?
Pro každého, kdo se účastní dlouhodobého fyzického tréninkového plánu. Dosažení správné dietní rovnováhy je naprosto klíčové. Tělo vyžaduje ty správné živiny, aby mohlo podávat výkon a vyvíjet se správně. Ať už pocházejí z jídla nebo z doplňků stravy, jsou potřeba z mnoha důvodů. 

Upozornění: Magnesium Citrát může mít projímavé účinky, takže můžete upravit "doporučené dávkování" tak, aby odpovídalo Vašim osobním potřebám. Pokud zaznamenáte tyto účinky, doporučujeme snížit velikost Vaší dávky.

Volba stravovacích návyků našich zákazníků je pro nás extrémně důležitá. Přestože tento produkt je zpracováván za použití surovin a zpracovatelských prostředků vhodných pro veganskou dietu, berte prosím na vědomí, že sušené mléko je zpracováváno ve stejném výrobním závodě a může dojít ke křížové kontaminaci ve velmi malém množství.

Klíčové výhody

  • Zmírnění únavy
  • Zajištění správného fungování nervového systému
  • Správná funkce svalů a proteosyntézy
Jako doplněk stravy doporučujeme užívat 2,6g citronanu hořečnatého (který obsahuje přibližně 400mg hořčíku) denně. Náš citronan hořečnatý má standardizovaný obsah hořčíku přibližně 15%.
Nalijte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do našeho šejrku. Poté přidejte 4g, zamíchejte a vypijte. Užívejte jednou denně.

Poznámka: Dávky doporučujeme odměřit za pomoci přesných vah. Přestože se snažíme poskytnout dostatečně přesné ekvivalentní odměření pomocí našich Myprotein odměrek, tyto jsou pouze přibližné a nenahrazují použití standardizovaného měrného zařízení.

Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být užíván jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
Vyrobeno ve výrobním závodě, ve kterém je také manipulováno s mlékem, sójou, vejci, lepkem a podobnými surovinami.

Bez příchuti: Citronan hořečnatý (100%)

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 65,- Kč
Dobírka: 20,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 95,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Pražská 1541, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).