Novinka

MyProtein Instant Oats (mleté ovesné vločky)

Instant Oats jsou perfektním dlouhodobým zdrojem energie a sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Mají vynikající chuť a jejich příprava a použití je velice jednoduché.

10529296
MyProtein
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
od 145 Kč Doporučená cena: 290 Kč ušetříš 145 Kč -50%
Nejprve vyberte variantu

Objednej do 11.00 dopoledne a zásilku posíláme ihned!

MyProtein

Značka MyProtein je sparing partner každého, kdo to se zdravím a kondicí myslí vážně. Pokrývá všechny tvé výživové potřeby od proteinů, vitamínů a omega kyselin po brownies, které můžeš slupnout naprosto bez výčitek. Kdo jiný by se ti taky měl starat o dopink živin, než evropská jednička přes fitness výživu?

  • Popis
  • Dávkování
  • Složení
  • Doprava
  • Dotaz

Naše Instantní Ovesné Vločky jsou skotské ovesné vločky namleté na ultra jemný prášek. Jsou připraveny ke smíchání s libovolným množstvím mléka nebo vody. Každá porce (100g) obsahuje pozoruhodné spektrum nutričních hodnot, které zapadnou do Vašich potřeb sacharidů, tuků a bílkovin.

Jaké jsou klíčové výhody?
Tyto vločky jsou pro tělo pomalu se uvolňujícím zdrojem energie a zároveň prevencí proti kolísání hladiny krevního cukru, které se obvykle dostavuje po konzumaci vysokosacharidových pokrmů.

Každá porce obsahuje 4,4g beta glukanů, u nichž je vědecky dokázáno, že snižují krevní cholesterol. Vzhledem k faktu, že vysoký cholesterol je hlavním rizikovým faktorem pro vznik ischemické srdeční choroby, je to dalším zdravotním plusem pro tyto vločky.

Každá porce poskytuje 11g vlákniny a bílkovin. Jak je uvedeno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), bílkoviny napomáhají k rozvoji a udržení svalové hmoty.

Dostupné ve 4 lahodných příchutích, které mohou být konzumovány zvlášť, nebo v kombinaci se suplementy, jogurty, smoothies či pečenými dobrotami.

Kdy používat?
Instantní Ovesné Vločky jsou se svým výjimečným obsahem makronutrientů vhodné k nastartování Vašeho dne. Jsou praktickou a univerzální svačinou, která může být konzumována za pochodu během dne, ať už v práci, či na cestách.

Upozornění: Označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině, jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

  • Mohou být přidány do smoothies, jogurtů, palačinek i pečených dobrot
  • Zdroj vlákniny a bílkovin
  • 4,4g beta glukanů v jedné porci pomáhá snižovat krevní cholesterol

Nutriční informace na 100g
Energetická hodnota: 1591 kJ/388 kcal
Bílkoviny: 8,5 g
Sacharidy: 70,7 g
  z toho cukry: 0,8 g
Tuky: 7,9 g
  z toho nasycené: 1,3 g
              mono nenasycené tuky: 3,3 g
              poly nenasycené tuky: 3,3 g
Vláknina: 8,8 g
Sodík: 30 mg

Přidejte 150 - 250ml vody nebo mléka do jednoho z našich šejkrů (čím méně tekutiny, tím hustší nápoj). Přidejte 2 velké MP odměrky (cca 100g), protřeste a můžete konzumovat. Použijte 1-3x denně nebo dle potřeby.

1x plná MP plastová odměrka váží 42g (není součástí balení).
Mletý oves, kakaový prášek (příchuť čokoláda), aroma (ochucené varianty), sladidlo (sukralóza® [ochucené varianty]), barviva (kurkumín [banánové aroma], červená řepa [příchuť jahoda]).

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 65,- Kč
Dobírka: 20,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 95,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Pražská 1541, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).