Výprodej
-20%

MyProtein Creatine Monohydrate

100 % čistá forma kreatinu pro zvýšení svalové síly.
10530050
MyProtein
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
od 199 Kč Doporučená cena: 250 Kč ušetříš 51 Kč -20%
Nejprve vyberte variantu
dnes

Objednej do 11.00 dopoledne a zásilku posíláme ihned!

MyProtein

Značka MyProtein je sparing partner každého, kdo to se zdravím a kondicí myslí vážně. Pokrývá všechny tvé výživové potřeby od proteinů, vitamínů a omega kyselin po brownies, které můžeš slupnout naprosto bez výčitek. Kdo jiný by se ti taky měl starat o dopink živin, než evropská jednička přes fitness výživu?

  • Popis
  • Dávkování
  • Složení
  • Doprava
  • Dotaz

Pro koho je kreatin monohydrát vhodný?
Kreatin monohydrát je vhodný pro sportovce, kteří podstupují intenzivní nebo déletrvající zátěž a chtějí zvýšit svůj výkon. Kreatin se vyskytuje v běžných potravinách, jako je maso nebo ryby. Tyto potraviny však obsahují maximálně 3-7 g kreatinu/kg. Konzumace těchto potravin ve vysokém množství (kilogramy) však může zvýšit příjem bílkovin a tuků až na zdraví ohrožující hodnoty. Konzumace kreatinu monohydrát v podobě tablet, prášku nebo kapslí se tak ukazuje jako praktičtější a efektivnější řešení.

Kdy bych měl kreatin monohydrát užívat?
Doporučujeme užívat 5g kreatinu monohydrát ihned před a ihned po tréninku, společně s proteinovým a sacharidovým nápojem k využití maximálního potenciálu pro Vaše svaly. Alternativou je smíchání s vodou, mlékem nebo šťávou a vypití ihned po smíchání.
5ti denní "loading" fáze - Sportovci, kteří se chystají užívat kreatin monohydrát poprvé, by měli prvních pět dní podstoupit tzv. "loading" fázi, pro maximální využití potenciálu kreatinu. Doporučené dávkování v této fázi je 5g (1 odměrka) 4x denně v pravidelných intervalech tak, aby došlo k nasycení svalů kreatinem před začátkem standardního dávkování 5g/den.

Výrobní informace:
Stravovací zvyky našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. Tento produkt je tak vyráběn za použití surovin a procesů, které jsou vhodné i pro vegany. Vezměte na vědomí, že instantní mléčně koktejly jsou vyráběny ve stejné továrně a může tak dojít k vzájemnému promíchání těchto látek. Toto se však objevuje pouze ve stopovém množství. Tento postup je schvalován Veganským sdružením.

Upozornění: Etiketa produktu je vždy v anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou vyskytovat také, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Ideální produkt pro silové sporty
  • Snadná rozpustnost ve vodě
  • Pomáha zvýšit sílu a celkový výkon
  • Produkt obdržel známku A podle testování LabDoor

Nutriční informace v jedné porci:
Kreatin monohydrát: 5g

Nutriční hodnoty se týkají neochucených verzí, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Přidejte 5g do vody, rozmíchejte a vypijte. Užívejte 1-2x denně, ideálně ihned před a po výkonu. Po 8 týdnech pravidelného užívání je doporučeno kreatin vysadit a po týdnu začít nový cyklus.

Upozornění: Doporučujeme při dávkování užívat kvalitní váhu. Ačkoliv se snažíme zákazníkům poskytnout co nejpřesnější odměrky, tyto odměrky poskytují pouze přibližné hodnoty a neměly by být používány místo standardních vah.

Varování: Produkt obsahuje barvivo E129, které může mít nepříznivý vliv na dětský organismus. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt slouží jako doplněk stravy a neměl by být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v chladu a suchu a skladujte mimo dosah dětí.

Kreatin monohydrát: 100% Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 70,- Kč
Dobírka: 40,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 130,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Křemešnická 650, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).