Sleva
-29%

MyProtein BCAA 2:1:1

Branch Chain Amino Acids (BCAA) jsou větvené aminokyseliny, které obsahují 2:1:1 poměr leucinu, isoleucinu a valinu. Pomáhají maximalizovat regeneraci a jsou ideální pro všechny typy sportů. Byly hodnoceny stupněm A na LabDoor.

10529280
MyProtein
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
990 Kč Doporučená cena: 1 390 Kč ušetříš 400 Kč -29%
Nejprve vyberte variantu
zítra

Objednej do 11.00 dopoledne a zásilku posíláme ihned!

MyProtein

Značka MyProtein je sparing partner každého, kdo to se zdravím a kondicí myslí vážně. Pokrývá všechny tvé výživové potřeby od proteinů, vitamínů a omega kyselin po brownies, které můžeš slupnout naprosto bez výčitek. Kdo jiný by se ti taky měl starat o dopink živin, než evropská jednička přes fitness výživu?

  • Popis
  • Dávkování
  • Složení
  • Doprava
  • Dotaz

Větvené aminokyseliny jsou esenciální kyseliny, které obsahují 2:1:1 poměr Leucinu, Isoleucinu a Valinu. Tyto kyseliny jsou považovány za esenciální, neboť je lidské tělo není schopno syntetizovat, a proto se přijímají ze stravy.

Jaké jsou výhody?
Amynokyseliny jsou důležité během cvičení. Ze stravy je těžké dosáhnout potřebného stupně kyseliny, proto Vám tento prášek jednoduchým a rychlým způsobem pomáhá udržovat optimální stupeň větvených aminokyselin.

Aminokyseliny lze konzumovat kdykoli během dne nebo před, během a po tréninku.

Pro koho jsou vhodné?
Vhodné jsou pro každého s aktivním životním stylem nebo kdo intenzivně trénuje.

Jak užívat?
Konzumujte 5g BCAA 2-4 krát denně. Může se brát s vodou, a k dosažení co nejvyššího účinku přidejte 2 lžičky do své oblíbené šťávy nebo do našeho šejku.

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • 2:1:1 poměr Leucinu, Isoleucinu a Valinu
  • Ideální pro všechny typy sportů
  • Pomáhá maximalizovat regeneraci
  • Stupeň A hodnocení na LabDoor

Nutriční informace:
L Leucin: 2 g
L Isoleucin: 1 g
L Valin: 1 g

Přidejte své preferované množství vody nebo ovocné šťávy do šejkru. Pak přidejte 5g, protřepejte a konzumujte. Použijte 2-4 krát denně pro dosažení optimálních výsledků.

Poznámka: Doporučujeme, aby všechny porce byly měřeny pomocí přesné sady měřítek. Děláme vše, abychom poskytli přesnou ekvivalentní míru s použitím naší Myprotein odměrky, ale je pouze orientační a není náhradou za standardizované měřící zařízení.

Upozornění: Obsahuje E129, který může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah malých dětí.

Příchuť Berry Blast: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), kyselina (Kyselina citronová), barvivo (Řepa červená, Antokyan), aroma, sladidla (Sukralóza).
Příchuť modrá malina: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), přírodní aroma, sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barvivo (E133).
Příchuť hroznová: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), přírodní aroma, sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barviva (E129, E133).
Příchuť citronová & limetová: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), přírodní aroma, sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barviva (E110, E133).
Příchuť pomerančová: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), přírodní aroma, sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barvivo (E110).
Příchuť malinová limonáda: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), přírodní aroma, sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barviva (E129, E133).
Příchuť kyselé jablko: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), přírodní aroma, sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barviva (E110, E133).
Příchuť tropická bouře: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), kyselina (Kyselina citronová), barvivo (Karoten), aroma, sladidlo (Sukralóza).
Příchuť melounová: L Leucin (38%), L Isoleucin (19%), L Valin (19%), přírodní aroma, sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barvivo (E129).
Bez příchuti: L Leucin (50%), L Isoleucin (25%), L Valin (25%)

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 65,- Kč
Dobírka: 20,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 95,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Pražská 1541, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).