Lebert Equalizer pink

Přenosná, víceúčelová a hlavně univerzální cvičební pomůcka pro silový a kondiční trénink. Je bezpečná, lehká a snadno skladovatelná.

leb-leb00lep
Lebert
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
2 542 Kč Doporučená cena: 2 990 Kč ušetříš 449 Kč -15%
Nejprve vyberte variantu
Není skladem

Lebert

Kanadský Lebert Training Systems (LTS) je světovou špičkou ve vývoji sportovních pomůcek pro cvičení s vahou vlastního těla. Produkty fitness profesionála Marka Leberta frčí v profesionálních týmech, u osobních trenérů a fitness instruktorů, ale i u nadšenců do domácího cvičení. Koncept Lebert Training Systems se ti nabízí hned ve dvou verzích - Lebert Equalizer pro dynamický silový a kondiční trénink s odporem vlastního těla, se kterým můžeš makat jak ve skupině, tak i o samotě, a pokud si chceš fakt hodně máknout, je tu pro tebe i hardcore verze Lebert Buddy System určená pro drsňáky a pro cvičení ve dvojici.

  • Popis
  • Doprava
  • Dotaz

Jednoduchý design, který si zamilovalo tisíce trenérů a cvičenců, kteří neustále hledají nové výzvy. Nejvíce se využívá ve fitness centrech a tělocvičnách, ale můžeš ho využít i pro cvičení v domácím prostředí či venku. Při cvičení na Lebert Equalizer ™ se využívá vlastní tělesné hmostnosti jako odporu.

Testován pro zatížení až do 180 kg tělesné hmotnosti. Lebert Equalizer ™ je možné jednoduše skládat do sebe a díky tomu zabere jen malý úložný prostor.

Obsah balení:

  • 2x branka 72x64
  • 1x plakát se cviky
  • 1x DVD pro začátečníky a středně pokročilé v AJ

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 65,- Kč
Dobírka: 20,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 95,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Pražská 1541, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).