Novinka
-30%

Lebert Buddy system green

Při cvičení na Lebert Buddy System ™ se využívá síly odporu druhého cvičence a zapojuje se mnoho svalů včetně hlubokého stabilizačního systému (tzv. CORE). Vhodný pro cvičení ve skupinách, při kruhovém nebo osobním tréninku, kdy se dvojice naučí cvičit společně, efektivně a nikdo není pasivním pozorovatelem.
leb-leb10319
Lebert
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
2 093 Kč Doporučená cena: 2 990 Kč ušetříš 897 Kč -30%
Nejprve vyberte variantu
Skladem
22.7.2019

Objednej do 11.00 dopoledne a zásilku posíláme ihned!

Lebert

Kanadský Lebert Training Systems (LTS) je světovou špičkou ve vývoji sportovních pomůcek pro cvičení s vahou vlastního těla. Produkty fitness profesionála Marka Leberta frčí v profesionálních týmech, u osobních trenérů a fitness instruktorů, ale i u nadšenců do domácího cvičení. Koncept Lebert Training Systems se ti nabízí hned ve dvou verzích - Lebert Equalizer pro dynamický silový a kondiční trénink s odporem vlastního těla, se kterým můžeš makat jak ve skupině, tak i o samotě, a pokud si chceš fakt hodně máknout, je tu pro tebe i hardcore verze Lebert Buddy System určená pro drsňáky a pro cvičení ve dvojici.

  • Popis
  • Doprava
  • Dotaz

Nejvíce se využívá ve fitness centrech a tělocvičnách. Možnost využít i pro cvičení v domácím prostředí či venku. Při cvičení na Lebert Buddy System ™ se využívá síly odporu druhého cvičence a zapojuje se mnoho svalů včetně hlubokého stabilizačního systému (tzv. CORE). Vhodný pro cvičení ve skupinách, při kruhovém nebo osobním tréninku, kdy se dvojice naučí cvičit společně, efektivně a nikdo není pasivním pozorovatelem.

Lebert Buddy System ™ je vyroben z popruhů z balistického nylonu s UV ochranou. Samozřejmostí jsou vodolněná držadla a kvalitní mnohonásobné prošití. Je bezpečný, snadno skladovatelný a přenosný. Určen pro trenéry a cvičence, kteří neustále hledají nové výzvy.

Obsah balení:

  • 1x Lebert Buddy System ™
  • 1x DVD pro začátečníky a středně pokročile v AJ

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 70,- Kč
Dobírka: 40,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 130,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Křemešnická 650, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).