Novinka

Escape gymnastický míč – 75 cm

Gymnastický míč je nestabilní cvičební pomůcka, s níž můžeš provádět mnoho různorodých činností ke zlepšení stabilizace, posílení a upevnění zdraví. Myšlenka zrození této pomůcky vznikla v rehabilitačních a fyzioterapeutických centrech, kde se dodnes používá.

esc-est0gb75
Escape
Líbí se ti to? Tak to sdílej!
1 012 Kč Doporučená cena: 1 190 Kč ušetříš 179 Kč -15%
Nejprve vyberte variantu
Není skladem

Escape

Vybavení Escape si s žádným jiným nespleteš. Jeho nakažlivě optimistický design rezonuje s názorem značky, že pohyb má být legrace a ne nudná dřina. Nenech se ale zmást. Za trendy vzhledem stojí kovově přísná profesionální funkčnost. Escape totiž dělá všechno, aby ti pomohl uniknout vlastním limitům.

  • Popis
  • Doprava
  • Dotaz

Gymnastický míč je ideální pro zapojení hlubokého stabilizačního svalového systému. Při sezení nebo cvičení tě míč nutí sedět rovně a neustále tak vyrovnáváš těžiště a udržuješ rovný sed, čímž zlepšíš celkové držení těla. S míčem můžeš posilovat břišní a zádové svaly, aniž by došlo k přetížení svalů a kloubů.

Obyčejné sezení a pohupování na míči má také velký vliv na upevnění zdraví a relaxaci. Lze použít i jako alternativu místo židle.

Míč je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Maxímální bezpečné zatížení je 110 kg (testováno až do 300 kg). Míč je vyroben z kvalitního PVC a je velmi odolný proti poškození či prasknutí. Nehrozí tedy nebezpečí, že by během cvičení došlo k jeho zničení.

  • Vhodné pro výšku postavy 150 – 165 cm
  • Barva modrá

U objednávek v hodnotě nad 2 000,- Kč je doprava i doběrečné ZDARMA. 

Zásilkovna:
Doprava: 65,- Kč
Dobírka: 20,- Kč 

Česká pošta: Balík do ruky
Doprava: 95,- Kč
Dobírka: 40,- Kč

PPL:
Doprava: 80,- Kč
Dobírka: 40,- Kč
(Při doručení možnost platby kartou.)

Osobní odběr:
ZDARMA, Pražská 1541, Pelhřimov.
Po obdržení objednávky tě budeme informovat o možnostech odběru či předání.

POZNÁMKA: Pokud zvolíš způsob " Platba převodem", proveď platbu na náš účet.
Číslo účtu: 270897516/0300 ČSOB, a. s.
IBAN: CZ27 0300 0000 0002 7089 7516
BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

Jako variabilní symbol uveď číslo tvé objednávky. Po připsání příslušné částky na náš účet, odesíláme tebou objednané zboží.

Náklady na poštovné při opětovném zaslání zásilky, reklamaci, výměně zboží atd. jsou účtovány dle ceny dopravce (viz výše).